NEXTCOM UK English version of this site Aby powrócić do strony możesz kliknąć w widok perspektywy

Firmę tworzą ludzie - dołącz do naszego zespołu

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Inżynier serwisu

    Zakres obowiązków:
  • obsługa serwisowa systemów telekomunikacyjnych (w szczególności Unify/Siemens oraz Alcatel-Lucent)
  • okresowe przeglądy systemów teleinformatycznych w siedzibie Klientów
  • diagnostyka, analiza błędów, gromadzenie materiałów w celu rozpoznania przyczyny nieprawidłowej pracy systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych
  • zadbanie w należyty sposób o nie przekraczanie terminów rozwiązywania problemów, zgodnie z umowami z Klientami
  • w uzasadnionych przypadkach zgłaszanie błędów i problemów do wyższego poziomu supportu (za granicą), wykonywanie ich zaleceń i instrukcji w celu usunięcia występujących problemów
  • wsparcie sprzedaży oraz planowanie od strony technicznej rozwoju systemów telekomunikacyjnych i informatycznych dla aktualnych oraz nowych Klientów firmy Nextcom
  • udzielanie konsultacji technicznych oraz prowadzenie szkoleń dla Klientów
  • instalacja i wdrażanie nowych systemów oraz ich aktualizacja
  • dokonywanie zmian konfiguracyjnych zgodnie z zamówieniami Klientów (zdalnie lub onsite)
  • profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków
    Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży telekomunikacyjnej lub IT)
  • umiejętność logicznego myślenia i podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych
  • znajomość ISDN (protokoły EuroISDN, QSIG, Cornet będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość protokołu SIP oraz sieci IP
  • znajomość zasad projektowania i tworzenia sieci central (plany numerowe, protokoły, priorytety dostępu, kompresja głosu itp.)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym (wyjazd na zagraniczne szkolenie, swobodne czytanie dokumentacji technicznej i instrukcji, udział w konferencjach telefonicznych z Klientami z zagranicy, kontakt z supportem za granicą)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych
    Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zapewniamy specjalistyczne szkolenia zarówno w kraju jak i za granicą
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez e-mail z treścią w temacie: "Oferta pracy – inżynier serwisu"

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

DO GÓRY

KONTAKT DO NAS