NEXTCOM UK English version of this site Aby powrócić do strony możesz kliknąć w widok perspektywy

Komunikacja może być bezproblemowa

doskonale dopasowana do Twoich potrzeb

Możesz taką mieć

Teraz!

Szybko. Innowacyjnie. Dokładnie.

Firma Nextcom została założona w 2012 roku. Jesteśmy młodzi, ale już z ogromnym doświadczeniem na rynku. Głównym profilem działalności firmy jest projektowanie, wdrażanie i obsługa systemów teleinformatycznych, systemów dyspozytorskich, sieci LAN oraz aplikacji wsprółpracujących z tymi systemami.

Nextcom tworzą pracownicy biura regionalnego Siemens Enterprise/Unify w Katowicach, którzy po zakończeniu przez Unify bezpośredniej obsługi klientów serwisowych rozpoczęli pracę pozwalającą na zaspokojenie potrzeb klientów w tym zakresie. Jednocześnie rozpoczęliśmy poszerzanie naszego obszaru działania o nowe rozwiązania, czego efektem są nasze unikalne produkty, które pozwalają na zdecydowane ulepszenie komunikacji.

Ponadto nawiązaliśmy współpracę w zakresie rozwiązań firmy Alcatel-Lucent, która rozszerza naszą działalność o produkty tego producenta.

Posiadamy certyfikat Master Partner firmy Unify w zakresie rozwiązań dostosowanych do każdej wielkości firm – od OpenScape Business obsługującym od kilkunastu abonentów, poprzez OpenScape 4000, aż do OpenScape Enterprise, który jest systemem klasy operatorskiej obsługującym 100 000 abonentów, a w rozwiązaniu siecowym bez ograniczeń.

Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin telekomunikacji oraz informatyki i dzięki temu z sukcesem tworzymy i obsługujemy systemy o ogromnej skali złożoności w Polsce i na świecie.

Naszymi klientami są firmy z branży górniczej, koncerny energetyczne, huty, banki, firmy z branży automotive, firmy ubezpieczeniowe, firmy farmaceutyczne etc.

DO GÓRY

KONTAKT DO NAS