NEXTCOM UK English version of this site Aby powrócić do strony możesz kliknąć w widok perspektywy

Cena świętego spokoju jest niepoliczalna

Umowy serwisowe:

Szczególny nacisk przy kontaktach z naszymi partnerami biznesowymi kładziemy na długofalową współpracę.
Ofertę stałej współpracy konstruujemy zawsze w oparciu o indywidualne potrzeby Partnera. Zakres naszych usług może dotyczyć zarówno kompleksowej obsługi systemów jak i wybranych elementów. Umowy serwisowe, są doskonałym rozwiązaniem na obniżenie kosztów obsługi teleinformatycznej w firmie oraz podniesienie bezpieczeństwa i ciągłość pracy Państwa infrastruktury. Dzięki powierzeniu specjalistom zagadnień, które często wymagają rozległej i specjalistycznej wiedzy, firma może całkowicie skupić się na realizowaniu swoich celów biznesowych.

    Korzyści ze stałej współpracy serwisowej:
  • szybki czas reakcji na zgłoszone problemy
  • dostęp do wiedzy specjalistów z różnych dziedzin
  • niższe koszty usług serwisowych w porównaniu ze standardowym cennikiem
  • możliwość wypożyczenia sprzętu na czas naprawy
  • nadzór nad systemem i serwis prewencyjny
  • bezpłatne doradztwo i konsultacje techniczne dotyczące obsługi, konfiguracji, napraw oraz rozwoju infrastruktury informatycznej

Zlecenie opieki serwisowej zgranemu zespołowi pozwala uwolnić się od skutków nieobecności etatowego pracownika z powodu choroby lub urlopu. Nasza firma zatrudnia kilku specjalistów, którzy są w każdej chwili gotowi pomóc Państwu. Posiadamy wykwalifikowany personel, z bogatym doświadczeniem związany m.in. z obsługą dużej ilości klientów. Takiego doświadczenia nie zdobędzie nigdy etatowy specjalista. Stale uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach podwyższamy nasze kwalifikacje.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze - dlatego staramy się wcześniej przewidzieć możliwe usterki. Regularnie, systematycznie robimy przeglądy posiadanego przez Państwa sprzętu, co gwarantuje jego dłuższą bezawaryjną pracę.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, związanemu z wieloletnią pracą, potrafimy utrzymać Państwa system w najlepszej kondycji oraz zapewnić jego optymalne ustawienie, pozwalające osiągnąć maksimum wydajności.

DO GÓRY

KONTAKT DO NAS