NEXTCOM UK English version of this site Aby powrócić do strony możesz kliknąć w widok perspektywy

Jesteśmy Partnerem firmy Alcatel-Lucent co pozwala nam na dostęp do wsparcia techicznego oraz oferowanie rozwiązań konkurencyjnych cenowo.

Produkty Alcatel-Lucent, które mogą Państwa zainteresować:

OXE
Serwer komunikacyjny Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise (OXE) to serwer komunikacyjny dostępny w formie oprogramowania na różne platformy sprzętowe, obsługujący multimedialne połączenia dla telefonów/klientów Alcatela-Lucenta i innych producentów.
Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise Communication Server łączy w sobie zaawansowane funkcje telefoniczne adresowane dla średnich i dużych firm, z możliwością obsługi różnorodnych multimedialnych aplikacji komunikacyjnych. Obejmują one m.in. aplikacje zunifikowanej komunikacji w tym webowe softphony, zunifikowany system wiadomości i aplikacje do zarządzania narzędziami komunikacji i połączeniami przez użytkowników.
  Korzyści:
 • Prosta obsługa: System prosty w zarządzaniu, wdrożeniu i utrzymaniu
 • Niski koszt posiadania (TCO): dzięki prostej ścieżce instalacji i utrzymaniu spadają koszty integracji nowych aplikacji; niższa wartość rachunków telefonicznych wynika z wykorzystania technologii VoIP; zaawansowane funkcje zwiększają efektywność komunikacji i podnoszą wydajność pracy
 • Usprawniona komunikacja: Podniesienie wydajności pracy i możliwości interakcji z klientami dzięki udostępnieniu wszystkich usług wszystkim pracownikom i każdej lokalizacji
 • Ochrona inwestycji: średnie firmy mogą w każdej chwili korzystać z zaawansowanych funkcji systemu wykorzystywanych przez duże przedsiębiorstwa, bez konieczności angażowania wysokiej klasy specjalistów i zasobów technicznych
 • Platforma gotowa na przyszłe wymagania: umożliwia bezproblemową migrację w kierunku multimedialnej komunikacji, niezależnie od posiadanej przez firmę infrastruktury sieciowej i informatycznej
OXO
Serwer komunikacyjny Alcatel-Lucent OmniPCX Office (OXO) to zintegrowany, modularny, zaawansowany serwer komunikacyjny dla małych i średnich przedsiębiorstw pozwalający na korzystanie z technologii TDM oraz IP.
Alcatel-Lucent OmniPCX Office jest kompletnym rozwiazaniem, które obejmuje również wbudowany system poczty głosowej, osobistego asystenta, automatycznego operatora oraz zintegrowany system CTI.
  Korzyści:
 • Współpracuje z telefonami analogowymi, cyfrowymi, IP, mobilnymi oraz softphone
 • Komunikaty powitalne ("music on wait" lub komunikaty głosowe)
 • System zapowiedzi głosowych pozwalający zautomatyzować kierowanie ruchu przychodzącego do poszczególnych działów
 • Aplikacja na komputery PC udostępniająca użytkownikowi funkcjonalność telefonu na komputerze
 • Automatyczne przekierowanie połączeń przychodzących
 • System do obsługi prostego Call Center
OS_family
Rozwiązania sieciowe Alcatel-Lucent - LAN - to cała rodzina urządzeń sieciowych pozwalająca na dostosowanie sprzętu do konkretnych wymagań użytkownika.
Oferta ta obejmuje przełączniki sieciowe od najmniejszych punktów dostępowych, poprzez urządzenia przemysłowe do pracy w bardzo wymagających warunkach, aż po potężne urządzenia pozwalające tworzyć wydajne sieci core.
  Korzyści:
 • Elastyczny wybór - przełączniki OmniSwitch są dostępne w wersjach umożliwiających wykorzystanie w różnorodnych konfiguracjach sieciowych
 • Ekologiczne - Rodzina OmniSwitch została zoptymalizowana pod względem wymiarów, zapotrzebowania na energię i poziomu generowanego hałasu
 • Atrakcyjny współczynnik cena/funkcjonalność - OmniSwitch należy do czołówki urządzeń dostępnych na rynku pod względem współczynnika ceny do funkcjonalności
 • System operacyjny Alcatel-Lucent Operating System (AOS) - Cała rodzina OmniSwitch korzysta z systemu operacyjnego Alcatel-Lucent Operating System (AOS). Dotychczasowi użytkownicy AOS w błyskawiczny sposób mogą zapoznać się także z obsługą tego modelu, co znacznie ogranicza koszty szkoleń i całkowity koszt posiadania.
 • Środowiska sieci firmowych - OmniSwitch 6000 doskonale spisuje się na brzegu sieci w małych i średnich instalacjach kampusowych lub oddziałach firm, gdzie małe wymiary, bogactwo funkcji, łatwość zarządzania i elastyczność są wymagane przy obsłudze sieci konwergentnych.
 • Wysoka niezawodność - OmniSwitch 10K jest idealnym rozwiązaniem zarówno do wdrożenia w dużych i średnich sieciach przedsiębiorstw, centrach danych, jak i w charakterze elementu służącego do modernizacji w dłuższej perspektywie już istniejących sieci. Wysoka odporność na awarie i redundancja systemu umożliwiają zachowanie maksymalnego czasu pracy urządzenia bez przestoju w rdzeniu sieci.
 • Centralne zarządzanie - System OmniVista 2500 Network Management System to szeroka oferta aplikacji i narzędzi do zarządzania siecią, zapewniania bezpieczeństwa i efektywnej pracy.
OA_family
Rozwiązania bezprzewodowe Alcatel-Lucent - WLAN - Rozwiązania spełniające najbardziej krytyczne potrzeby korporacji oraz małych i średnich firm intensywnie wykorzystujących technologię bezprzewodową. Rodzina kontrolerów WLAN Alcatel-Lucent OmniAccess charakteryzuje się bardzo zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa dostępnymi w kompletnej linii produktów o modułowej i stałej konfiguracji.
Rodzina kontrolerów WLAN Alcatel-Lucent OmniAccess obejmuje szerokie spektrum urządzeń o dużej elastyczności, co pozwala zbudować z ich wykorzystaniem sieci o różnej wielkości i wymaganiach funkcjonalnych. Kontrolery funkcjonują zgodnie z koncepcją zarządzania z punktu widzenia użytkownika, oferując np. funkcje follow-me, dostęp na podstawie tożsamości użytkownika oraz aplikacje zapewniające ciągłość świadczenia usług. Są skalowalne, obsługują mobilną telefonię IP oraz zapewniają zintegrowane zarządzanie siecią o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Kontrolery WLAN zapewniają wysoką szybkość połączeń, centralne zarządzanie oraz rozbudowane funkcje mobilności dla pracowników. Punkty dostępowe oferowane przez Alcatel-Lucent automatycznie konfigurują się za pośrednictwem dowolnej sieci L2/L3 wspierając funkcję wykrywania urządzeń, umożliwiając bardzo prostą aktualizację z chwilą pojawienia się nowych funkcji, możliwości lub w związku z wprowadzeniem nowych standardów.
  Korzyści:
 • VoWLAN - Obsługują transmisję głosu z wykorzystaniem przenośnych konwergentnych aparatów
 • Bezpieczeństwo - Rozwiązanie WLAN Alcatela-Lucenta oferuje kompletny, wielowarstwowy system bezpieczeństwa, charakteryzujący się skalowalnością, z centralnym przełączaniem w sieci bezprzewodowej, zaawansowanym zarządzaniem radiem, QoS dla aplikacji wrażliwych na opóźnienia i mobilnością użytkowników opartą na standardach.
 • Łatwość zastosowania - Małe i lekkie punkty dostępu, które można zamontować w rozmaitych lokalizacjach, m.in. na ścianach, w kabinach, na biurkach i pod sufitem.
 • Centralne zarządzanie - cała rodzina kontrolerów WLAN OmniAccess jest zarządzana za pośrednictwem aplikacji OmniAccess 3600 Air Manager.

Więcej szczegółów mogą Państwo uzyskać na dedykowanej stronie producenta lub kontaktując się z nami KONTAKT

DO GÓRY

KONTAKT DO NAS